Yazılımı Devam Eden ve Hazırlık Aşamasında Olan Yeni Projelerimiz
Ayzasoft; hızla büyümeye devam eden ve kadrosunda bulundurduğu uzman ve tecrübeli ekip ile özel sektörler için özel yazılımlar ve projeler ile hizmet sunan profesyonel bir yazılım/bilişim firmasıdır. Günümüz teknolojisinin sunduğu tüm imkanları kullanarak her sektör ve ölçekte kurumsal şirketlere yazılım çözümleri sunmakta ve Türkiye’nin öncü firması olma yolunda çalışmalarını sürdürmektedir.

AyzaSoft, müşterilerinin ticari pozisyonlarını ve beklentilerini teknoloji dünyasına taşıyarak, firmanın daha hızlı, daha güvenli ve yenilikçi teknolojiyi kullanarak sağlıklı ortamda kazancını arttırması ve bilgiye erişimi hızlandırması için profesyonel çözümler sunmaktadır. İşini kolaylaştırmak, hızlandırmak ve büyütmek isteyen kurumlara/firmalara masaüstü, web ve mobil uygulamalar ile hizmet sunmaya devam etmektedir.

Diş Klinikleri Yönetim ve Hasta Takip Yazılımı

Diş kliniklerinin yönetim, hasta takibi, muhasebe ve randevu ihtiyaçlarını gözönünde bulundurarak geliştirilmekte olan bir yazılımdır. Yazılım ile diş kliniklerinin bütün işlemlerini tek bir program üzerinden gerçekleştirebilmene imkan sağlanacaktır.
Yazılım masaüstü, web ve mobil olarak geliştirilecektir.
Yazılım ile klinik ve doktorların performanslarını, hasta ödemelerini, stok ve demirbaş takibini yapmak mümkündür.
Gelişmiş randevu sistemi ile randevu alma, hasta kayıt, tedavi, ödeme dönemleri tek bir ekrandan kontrol edilebilir. Bu bilgilere cep telefonlarından, tabletlerden, dizüstü veya masaüstü bilgisayarlarından erişmek ve kullanmak mümkündür. Gerektiğinde bilgiler SMS veya e-mail yoluyla da gönderilebilir/alınabilir.
Kolay, anlaşılır ve hataları engelleyici arayüzleri sayesinde doktor ve personellerin öğrenme & kullanma süreçleri hızlı ve kolay olmaktadır.
Barkod entegrasyonu ile doktor/firma stok maliyetleri ve analizleri, kritik stok seviyesi, talep ve teklif hazırlama gibi bir çok işlem kolaylıkla yapılabilmektedir.
Tüm çalışanların ve doktorların cari hesaplarını, borç alacak bakiyelerini, çek, senet takiplerini başka bir muhasebe yazılımına ihtiyaç duymadan gerçekleştirmek mümkündür. Ayrıca çalışanların bordo, sgk takibi, yıllık izinler gibi işlemlerini de takip etmek mümkündür.
Gelişmiş raporlama özelliği sayesinde gelir-gider raporları, klinik/doktor performans raporlarını, Sağlık Bakanlığı ile ilgili raporları doğru, internet bağlantısının olduğu her yerden ve cihazdan almak mümkündür.
Gelişmiş yetkilendirme sistemi ile her personel için ayrı ayrı rol tanımlayabilme ve yetkilendirme sistemi.

Ve daha bir çok özellik...
Durumu : Tamamlandı

Aktüerya

Aktüeryal alan, insanların; doğum, ölüm, hastalık, sakatlık, emeklilik gibi yaşamını; yangın, kaza, deprem, sel, hırsızlık gibi mal varlığını etkileyen olaylara bağlı, mücbir sebepler ve bu olayların finansal etkileriyle ilgilenir.

Aktüeryal alanda tazminat hesaplamaları yapan kişiler, bu tür olayların oluşma riskini irdelemek, olasılıklarını tahmin etmek ve bu olayların finansal etkileri üzerinde bilimsel değerlendirme ve programlarını oluşturmak üzerine sonuçlar ortaya koyarlar. Aktüeryal hesaplamalar günümüzde tazminat hukuku içerisinde değerlendirilmektedir.

Tazminat Hukukunda trafik ve iş kazalarında yaralanan kişiler için iş göremezlik tazminatı ve vefat durumunda geride kalanlar için destekten yoksun kalma tazminatı olarak karşımıza çıkmaktadır.

Durumu : Hazırlık Aşamasında

Pratik Rapor

Pratik Rapor, Yargıtay içtihatlarına uygun olarak 11.10.2008 tarih ve 27021 sayı numaralı Çalışma Gücü ve Meslekte Kazanma Gücü Kaybı Oranı Tespit İşlemleri Yönetmeliği ile 20.02.2019 tarih ve 30692 sayılı Erişkinler İçin Engellilik Değerlendirmesi Hakkında Yönetmelik ve 30.03.2013 tarih ve 28603 sayılı Özürlülük Ölçütü, Sınıflandırılması ve Özürlülere Sağlık Kurulu Raporları Hakkında Yönetmelik için uygun olarak hazırlanmış hızlı rapor yazım programıdır.

11.10.2008 tarih ve 27021 sayı numaralı Çalışma Gücü ve Meslekte Kazanma Gücü Kaybı Oranı Tespit İşlemleri Yönetmeliğinde, kişilerin olay tarihindeki yaş, meslek kolu ayrımlarını yaparak birden fazla maluliyetini Balthazard formülü uygulayarak pratik ve hızlı biçimde rapor hazırlamanızı sağlar. Çalışma gücü cetvelinin karmaşık yapısından ve birden fazla sayfada karmaşa yaşamaktan sizi kurtarır.

Talep neticesinde, bilimsel görüş, sağlık kurulu, adli tıp raporu, adli tıp kurul raporu ve çoğaltılabilir başlık ve sonuç antetline sahiptir. Hastanelerinize ait logo ve antet uygulayabilir, imzaya ait doktor isimlerini çoğaltarak ekleyebilirsiniz.

Durumu : Tamamlandı

Pratik Kusur

Trafik kazalarında Uzman Mütalaası (Bilirkişi Raporu) veya Araç Değer Kaybı hesaplamak ve bunlar ile ilgili hızlı rapor hazırlamak için kullanılan bir yazılımdır. Yazılım ile mevcut kanun ve yönetmeliklere göre raporların hızlı ve doğru bir şekilde hazırlanması sağlanmaktadır.

Araç Değer Kaybı Raporu Hazırlama
Tespiti yapılan araç, sigortalı araç, sigorta, poliçe, araç hasar detaylarına göre araçta meydana gelen değer kaybını mevcut kanun ve yönetmeliklere göre hesaplayan ve bunu bir Bilirkişi Raporu şeklinde hızlı olarak hazırlayan modüldür. Bu modül sayesinde girilen bilgilere göre raporun Word ve PDF formatlarında hızlı bir şekilde alınması sağlanır. Raporlar; Uzman Mütalaa, Bilirkişi Raporu veya Uzman Bilirkişi Kurul Raporu şeklinde hazırlanabilir.

Raporda; Kaza Türü, Kaza Mağduru, Süpheli, Bilirkişi Bilgileri, Kaza Yeri ve Zamanı, Kazanın Oluş Şekli, Çevre Şartları, Zaman ve Hava Şartları, İfadeler-Deliller, Kusur Analizi (Kaza tespit tutanağı, Dosya kapsamı, Kaza krokisi vb.) gibi tüm bilgilerin girişi yapılabilmekte ve bu bilgiler veri tabanında kullanıcıya göre tutulmaktadır.

Uzman Mutalaası Bilirkişi Raporu / Uzman Mutalaa
Bu modül yardımıyla; kaza bilgileri, kazanın oluş şekli, hava ve çevre koşulları, yol özellikleri, kazanın irdelenmesi ile ilgili bilgiler vb. girildikten sonra tarafların kusur oranları hesaplanmaktadır. Bu modül sayesinde girilen bilgilere göre raporun Word ve PDF formatlarında hızlı bir şekilde alınması sağlanır. Raporlar; Uzman Mütalaa veya Uzman Mutalaası Bilirkişi Raporu şeklinde alınabilir.

Basit Hesaplamalar 1) İntikal mesafesi hesaplama 2) Fren mesafesi hesaplama (Frenden Hız Hesaplama) 3) Duruş zamanı hesaplama
Durumu : Tamamlandı

Ön Muhasebe

Ön muhasebe yazılımı
Ayzasoft tarafından geliştirilecek online-masaüstü-mobil Ön Muhasebe yazılımı işletme sahiplerine işletmelerini yönetmelerinde hız, kolaylık ve maliyet avantajı sağlamayı hedeflemektedir. Yazılım ile internet erişimi olan her yerden anında işlem yapabilmeyi, gerektiğinde fatura keserek müşteriler ile paylaşabilmeyi, müşteri ve tedarikçi ile olan alacak-borç takibini de istendiği her yerden gerçekleştirebilmek mümkün olacaktır. Müşterilerinizden yapılacak tahsilatları ve tedarikçilere yapılacak ödemeler sonrası işlemleri kaydederek çok daha verimli çalışma ortamı sağlayacaktır.

Yazılım İçeriği
Birçok yeni özelliği barındıracak olan Ayzasoft Ön Muhasebe Yazılımında; Fatura, Sipariş Takibi ve Yönetimi, Gelir-Gider Takibi, Stok Takibi ve Yönetimi, Çek Takibi, Cari Hesap, Kasa-Banka, e-Fatura/e-Arşiv Fatura Yönetimi, Depo Takibi ve Yönetimi, Çalışan ve Masraf Takibi, Entegrasyonlar gibi birçok modül bulunacaktır. Yazılımı internet erişiminin olduğu her yerden -bilgisayar (masaüstü/web), tablet ya da akıllı cep telefonu- kullanmak ve istenen her türlü raporu almak mümkün olacaktır.

Ayzasoft Ön Muhasebe Yazılımı ile;
E-Faturanızı Kolay Kesebilme,
E-Arşiv Entegrasyonu ile Maliyetlerden Tasarruf Sağlama,
Tüm E-Ticaret Satışlarını Tek Panelden Faturalandırma,
Kolay Gelir-Gider Takibi Yapabilme,
Kolay Cari Hesap Takibi Yapabilme,
Sağlıklı Stok ve Depo Yönetimini Sağlayabilme,
Kolay İçe-Dışa Veri Aktarabilme,
Gelişmiş Raporlama Özelliği vb.

Durumu : Hazırlık Aşamasında