Ayzasoft Dental
Ağız ve Diş Sağlığı Kliniklerinin yönetim, hasta takibi, muhasebe ve randevu ihtiyaçları için geliştirilmiş Web, Mobil ve Masaüstü olarak hazırlanmış bir yazılımdır. Kolay, anlaşılır ve hataları engelleyici arayüzleri sayesinde doktor ve personellerin öğrenme & kullanma süreçleri hızlı ve kolay olmaktadır.

Mobil Uygulama
Mobil Uygulama ile hasta randevuları, hasta bilgileri, yapılan tedaviler ve raporlar anında cebinizde. Sadece mobil uygulamayı kullanarak yazılımın tüm işlemlerin yapmak mümkündür. Kullanılan bulut teknolojisi ile verileriniz her zamankinden daha güvenli olarak saklanmakta ve verilere erişim daha hızlı olmaktadır.

images
Hasta Takip Modülü

Görsel Tedavi Modülü
Diş Klinikleri Yönetim ve Hasta Takip Yazılımı
Ağız ve Diş Sağlığı Kliniklerinin tüm süreçlerini tek bir yazılım ile üç farklı platformda gerçekleştirmektedir.
Yazılım; Web, Mobil ve Masaüstü platformları ile cep telefonlarından, tablet ve bilgisayarlardan aynı anda kullanılabilmektedir.
Gelişmiş Raporlama Modülü
Hasta ve firma bakiyelerinden, stok seviyelerine, doktor performanslarından, gelir-gider durumuna, laboratuvar bilgilerinden, tedavi detaylarına kadar çok farklı seçeneklerde tek tuşla hızlı raporlar alınabilir. Gelişmiş raporlama özelliği sayesinde gelir-gider raporlarını, klinik/doktor performans raporlarını, Sağlık Bakanlığı ile ilgili raporları internet bağlantısının olduğu her yerden ve cihazdan almak mümkündür.

Cari Hesap Modülü
Hastaya yapılan tüm tedavi işlemlerine bağlı olarak oluşan cari hesap bilgileri üzerinden ödeme alımlarınızı gerçekleştirilebilir. Firmalardan alınan mal hizmetler için de cari işlemler takip edilebilir.
Hasta tedavi ve cari işlemleri sonucu oluşan faturalar kolaylıkla hazırlanabilir.
images
Randevu ve Bilgilendirme Modülü

Tanımlamalar Modülü
Fiyat Güncelleme ve Yeniden Fiyatlandırma Özelliği
Her hasta için farklı fiyatlar belirleyebilme özelliği bulunmaktadır. Fiyatlandırma, sadece uygulanan bir tedavi için yapılabileceği gibi toplu olarak tüm tedaviler için de yapılabilir. Oransal artış/azalış veya istenen bir rakama yuvarlama şeklinde de yapılabilir.

Gelişmiş LOGLAMA Sistemi
Yazılımda çok gelişmiş bir loglama özelliği bulunmaktadır.
Hastaya uygulanan tüm tedavi işlemlerinden stok kayıtlarına, tahsilat işlemlerinden fatura ve reçete bilgilerine kadar program içerisinde yapılan tüm ekleme, silme, güncelleme işlemlerinin kim tarafından, hangi tarihte yapıldığını kontrol etmek mümkündür.
Tüm ekleme, silme ve güncelleme işlemlerinin LOG kayıtlarına tek tuşla erişim imkanı bulunmaktadır.

Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinikleri Yönetimi

Randevu Takibi

Pratik kullanım özelliği ile randevuları en iyi şekilde takip edebilir, hızlı hasta kaydını kullanarak hemen randevu verebilir, gerçekleşen, bekleme de olan ya da iptal edilen randevularınızı tek tuş ile izleyebilirsiniz.

SMS ve E-mail Gönderme

Sms ve Email modüllerini kullanarak hastalara yaklaşmakta olan randevuları hatırlatılabilir, kontrol zamanlarının geldiği bildirilebilir.

Gelişmiş Raporlama

Gelişmiş raporlama ve analiz modülleri ile kliniğe göre, diş hekimlerine göre, tarihe göre, gelir-gider durumuna göre istenen her türlü rapor anında alınabilir.

Stok ve Demirbaş Yönetimi

Sarf malzeme stoklarının takip edilmesi, bunlara ait giriş ve çıkışların izlenmesi ve bunların doktor ve personel bazında tüketimlerinin raporlanması.

Mobil Uygulama

10+ modül ile her ihtiyacınızı tek uygulamadan yönetin. Mobil uygulama ile cep telefonu veya tabletten diş kliniğininn tüm işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirmek mümkündür. Yazılım ile hasta muyene işlemleri, fiyatlandırma, randevu takibi, stok yönetimi, cari işlemler, raporlama gibi tüm işlemler yapılabilir.
images
images

Tedavi Girişi

Mobil uygulamayı kullanarak kolay tedavi girişi yapma ve 5000+ tedavi resmi ile tedavilerinizi daha net görebilirsiniz.

images

Raporlama

Mobil uygulamayı kullanarak istenen raporları hızlı ve detaylı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

images

Randevular

Mobil uygulamayı kullanarak yeni randevular ekleyebilir ve randevularınızı düzenleyebilirsiniz.

images

Stok Takibi

Mobil uygulamayı kullanarak stoklarınızı etkili ve pratik bir şekilde yönetebilirsiniz.

Masaüstü Uygulama

Web ve Mobil uygulama gibi masaüstü uygulama ile internet bağlı olan herhangi bir bilgisayardan diş kliniğininn tüm işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirmek mümkündür. Bilgisayar yardımıyla hasta muyene işlemlerini yapmak, fiyatlandırma, randevu takibi, stok yönetimi, cari işlemler, raporlama gibi tüm işlemler yapılabilir ve istenen sonuç ve raporlar yazıcıdan alınabilir. Masaüstü uygulama kurum içerisinde istenen sayıda bilgisayara kurulabilir.
images

Tedavi Girişi

Masaüstü uygulama ile kolay tedavi girişi ve geçmiş tüm tedavileri görsel olarak görüntüleyebilme. Tedavi girişlerinin hızlı ve doğru girilebilmesi sağlanmıştır.

images

Reçete Hazırlama

Masaüstü uygulama ile kolay, hızlı reçete hazırlayabilme ve geçmiş reçete bilgilerini görüntüleyebilme.

images

Faturalar

Masaüstü uygulama ile fatura hazırlama ve geçmiş fatura bilgilerini görüntüleme. E-fatura ve e-arşiv faturaları da bir tuşla hazırlanabilmektedir.

images

Hasta Sicil Kaydı

Hasta sicil bilgilerinin girişi ve güncellenmesi. Hastanın tedavi süresi boyunca tedaviye ait görselleri de kaydedilmektedir.